Акції

Акційні піци

Ми гарно підготувалися до вихідних...👯‍♀️ Тому пропонуємо вам наші нові пропозиції⬇️

Акційна Піца шинка пепероні

Хочеш піцу, обираєш серед багатьох варіантів, а замовляєш все одно ПІЦУ ШИНКА ПЕПЕРОНІ🍕 ⠀ Моцарелла, пепероні, шинка, печериці, цибуля маринована, соус томатний. ⠀ У подарунок ще й сирний соус для бортів: молоко, сир чедер, сіль, копчена паприка! ⠀ Нам здається, тут все очевидно 😏 ⠀ Та зараз ця піца по акції всього 135 грн замість 191 грн.

Супер знижка!!!! М‘ясна за 165 ₴ замість 195₴😋

Якщо й існує у світі найпіцовіша піца, то це – вона! ⠀ В ній усе, що ви хочете від піци разом: 🥓шинка та копчена курка🍗, салямі та мисливські ковбаски, моцарела та 🌶перчик чилі з тонкою ноткою гірчички. Приправлена знижкою....Ммм😋 ⠀ 🛎Мммм.. Monopizza 👇

Monoпіца - єдина корисна піца

Monoпіца - єдина корисна піца. І цим все сказано. Готуємо без дріжджів. Використовуємо цільнозернове борошно. Додаємо тільки цілісні інгридієнти.

Все буде Україна

Ми працюємо!

Ситна пара від Monoпіца - піца Фермерська і піца Мисливська всього за 249 гривень

Monoпіца продовжує дивувати - тільки у серпні замовляй спеціальну пропозицію «ситна пара» за 249 гривень замість 378. Піца Фермерська - це піца без дріжджів з шинкою, мисливськими ковбасками, печерицями, томатами та сиром моцарела. Піца Мисливська - це піца без дріжджів з мисливськими ковбасками, томатами, червоною цибулею та сиром моцарела. Ситна пара від Monoпіца - ідеальна пропозиція для обіду або вечері. Купуй вигідно з Monoпіца!

Смачна пара за 299 грн

До кінця літа піца 4 сири та піца Пепероні за спокусливою ціною 299 гривень замість 448. ⠀ З фірмовим соусом для бортиків - смачніше!

Новинка в меню - піца Скоро перемога

Monoпіца наближає перемогу! Зустрічайте в меню піцу Скоро перемога! Піца без дріжджів з курячою грудкою, сиром моцарела, печерицями та червоною цибулею на вершковому соусі. Шукайте в меню і замовляйте за 229 гривень.

Новинка в меню - піца Смак літа

Monoпіца нагадує - літо триває! Зустрічайте в меню справжню літню піцу без дріжджів з копченою куркою, сиром моцарела і ананасами на вершковому соусі. Шукайте в меню і замовляйте за 199 гривень.

Піца тижня BBQ 129 гривень замість 199

Зустрічайте піцу BBQ за суперсмачною ціною 129 грн замість 199.